• Ново
Rokinon Cine ДС Леќа Комплет за Sony E-Материјата се Состои од 16mm T3.1 WA, 24mm Т1.5 Леќа, 35mm Т1.5 Леќа, 50mm Т1.5 Леќа, 85mm Т1.5 Леќа, 135mm T2.2, Чистење, Полнење
zoom_in

Rokinon Cine ДС Леќа Комплет за Sony E-Материјата се Состои од 16mm T3.1 WA, 24mm Т1.5 Леќа, 35mm Т1.5 Леќа, 50mm Т1.5 Леќа, 85mm

DEN 7730.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Sony E-Планината 16mm T3.1 Леќа WA Леќа - 24mm Т1.5 Леќа - 35mm Т1.5 Леќа - 50мм Т1.5 Леќа - 85mm Т1.5 Леќа - 135mm T2.2 Леќа - Комплет За Чистење. 24mm Т1.5 Cine Леќа : Отворот Опсег : Т1.5 за да T22. 24mm Т1.5 Cine Леќа : Дијафрагмата Ножеви : 8. 24mm Т1.5 Cine Леќа : Обложување : Ултра Мулти-Слој. 24mm Т1.5 Cine Леќа : Min Фокус Растојание : 9.8" (24.89 cm).

Избор на купувачот..