• Ново
НБА Хјустон Ракети Една Сенка Gameroom Светилка, 14
zoom_in

НБА Хјустон Ракети Една Сенка Gameroom Светилка, 14

DEN 1919.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Максимална Сијалица Wattage : 60 W (Не се Вклучени).Официјално Лиценцирани Уметноста на Двете Страни на Polyresin Светилка Сенка.Метален Хардвер и Синџирот, се Повлече-Синџир за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Операција. 110 V Домаќинство Места,Три Prong Кабелот Мерки 116 инчи во Должина.Виси Синџир Мерки 36 инчи во Должина,Светилка Димензии : 14 x 14 x 9.5 инчи.Осветлуваат вашата игра просторија, гаража или збирка со официјално лиценцирани 14 инчен Една Сенка Лента Светилка.Оваа премија осветлување тела изгледа одлично на вклучено или исклучено со официјално лиценцирани логоа на двете страни на polyresin сенка.Сенката е потенцирана од полиран метал хардвер и синџир.Над девет метри на кабелот обезбедува многу виси опции.Заличи на вашиот омилен област со оваа една од еден вид официјално лиценцирани една сенка лента светилка.

Избор на купувачот..