• Ново
9 инчен Android 10 е Радио за Автомобил за Хонда Спогодба 7 2003-2007 Година Стерео, Поддржува GPS Навигација WiFi EQ SWC USB Bluetooth Огледало Линк на Видео Излез Главата Единица Играч
zoom_in

9 инчен Android 10 е Радио за Автомобил за Хонда Спогодба 7 2003-2007 Година Стерео, Поддржува GPS Навигација WiFi EQ SWC USB Bluetooth

DEN 12479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

☆【Возило Апликација】Ова е радио за автомобил ќе одговара за Хонда СПОГОДБА 7 2003 2004 2005 2006 2007, а Не за поддршка на Дизел верзија (I-CDTI) или оригинални навигација или Спогодба LX.Ве молиме забележете дека ова компатибилен листа е само за ваша референца, ве молиме потврдете форма & големина на централната конзола пред да го купат. ☆【Bluetooth Функцијата】Овој автомобил радио ви овозможува да го поврзете вашиот паметен телефон со Bluetooth.Оваа функција ја поддржува Bluetooth Телефон, рака бесплатни повици, Bluetooth Музика, музика download/ именик барање, Повикувајќи се на Рекорди. ☆【GPS Навигација】автомобил радио е врз основа на GPS позиционирање и поддржува map како што Sygic, Слава, IGO, Google Мапа итн.Вие сте слободни да го користите online или offline за навигација и изберете вашиот омилен навигација СТАН и го преземете од Android market во овој автомобил радио.Покрај тоа, овој производ поддршка 2 D/3 D прикази на мапа и на гласовното водство, што го прави вашиот патува повеќе јасни и полесно. ☆【Огледало Линк】Оваа функција поддржува и двете iphone и Android паметни phones.By користење на Air Pin(УЈП) Апликации, можете да го поврзете вашиот i Phone и оваа единица преку WIFI.И со користење на Лесен-Поврзете Апликации, треба да го користите вашиот полнење преку USB кабел за да го поврзете вашиот телефон со USB-Порта на оваа единица.Стан за оваа функција ќе се промени со систем визија, ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите ако тоа не го имаат овие апликации споменати погоре. ☆【Воланот Контрола】Ова е радио за автомобил го поддржува оригинални воланот контрола.Можете да ја промените на музика,том повеќе лесно со SWC.И тоа исто така го прави вашиот возењето побезбедно.Ве молиме да го поставите canbus тип во фабричките прилагодувања доколку тоа е поврзано со моќта кабел.Оперативен СИСТЕМ : Android 10 оперативниот СИСТЕМ, ПРОЦЕСОРОТ : ALLWINNER T3 1.6 GHz * 4 RAM меморија : 1 GB ROM : 16 GB Екран : 9 инчен капацитивни екран на допир кој поддржува 1080 P видеа.Со мулти-допир, чувствителен на допир одговор, флексибилни слајд, подобро светло пренос стапка.Управувачот Контрола : Тоа го поддржува оригинални воланот контрола.Можете да ја промените на музика,том повеќе лесно кога вашиот управувачот.Радио Функција : FM : 87.5 - 108 MHz,од 0,05 MHz(ЕУ)/O. IMHz(НИ) FM Област : Европа/USA1/USA2/Japan/Русија Тоа не го поддржуваат XM radio, но можете да пристапите до истите канали со користење на XM radio стан.Огледало Линк : Поддршка Air Pin(PRO) на Апликации за iphone и Лесно да се Поврзете Апликации за Android телефон.GPS : Поддршка Онлајн навигација и offline навигација, Присутен податоците за мапата што претходно вчитани,Поддршка Двојна Зона, навигација, додека музиката да свири.Bluetooth : Поддршка за Bluetooth Телефон, рака бесплатни повици,Bluetooth Музика,музика download/ именик барање, Повикувајќи се на Евиденција,Вграден Микрофон Multi-Languages : English/Chinese/Russian/Turkish/French/German/Italian/Spanish/Portuguese/Hebrew/Arabic/полски Поддршка на Задните приказ на Камерата Текст : Yes Поддршка DAB+КУТИЈА : Да, но не се вклучени Поддршка TPMS : Да, но не се вклучени Автомобил Рекордер Текст : USB Камера (PC Стандард,може да се купи на предната камера од нас) APK Installer-от : Поддршка Андроид Package installer USB Конекција : Yes.Поддршка за USB диск до 2 TB Слика Гледачот : Поддршка JPS, BMP, PNG, GIF и сл.формат.игра со се врти, Powerpoint Поддршка 4096*4096 Пиксели Излез : Аудио Излез : Два (ПОМОШЕН Р НАДВОР, ПОМОШЕН L OUT) Сараунд Стерео Излез : 4*50w Видео Излез : ЕДЕН Subwoofer Излез : ЕДЕН.

Избор на купувачот..