• Ново
[2 Pack] BIXUAN Гранд Wagoneer WS 2022 задното Седиште Двојна Забава ТВ екран на допир HD Јасно Пластика Екран Заштитен Филм
zoom_in

[2 Pack] BIXUAN Гранд Wagoneer WS 2022 задното Седиште Двојна Забава ТВ екран на допир HD Јасно Пластика Екран Заштитен Филм

DEN 167.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се вклопуваат : големината на екранот заштитник совршено се вклопува вашиот Гранд Wagoneer WS 2022 екран осетлив на допир, јасна визија, чист изглед.Намалување на Отпечатоци од прсти : Направен од високо квалитетни пластични МИЛЕНИЧЕ материјал, силен отпечаток отпор.Висока Чувствителност на Допир : Чувствуваат како оригинален одговор на осетливост на екранот на допир искуство, тоа нема да влијае на користењето на вашиот Екран.Високо ниво на Транспарентност : го Користи Ултра-тенки пластични да се врати на боја на екран и да ја задржите вашиот екран сосема нов висока чистота.Пакетот вклучува : 2 x Screen protector + Инсталација Прирачник + стискаш картичка + Инсталација Алатка за Полнење.Примена : Екран Заштитник Foils за Големата Wagoneer WS 2022 Центар за Контрола Навигација со Екран на Допир Материјал : ПЕТ Пластика Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА Екран заштитник; Инсталација Рачно; Пластични Вшмукување Чаша; Стискаш Картичка;Инсталација Алатка за Полнење.Карактеристики : 1. Висока Чувствителност на Допир се чувствуваат како оригинален одговор на осетливост на екранот на допир искуство, тоа нема да влијае го користите вашиот екран; 2. Висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, силен отпечаток отпор; 3. Користете Високо ниво на Транспарентност пластични да се врати на боја на екран; 4. Меур Доказ : екран заштитник автоматски да го прикачите на вашиот екран без проблеми, нема меурчиња да се грижите за кога се однесува успешно; 5. На екранот заштитник Лесно да се Инсталира доаѓа со инсталацијата водство рамка за да помогне во процесот на апликација.Ако системот за менаџмент на информации-align екран заштитник, само нежно кора на fiat што е можно побрзо и да се приспособат.Не дозволувајте тоа да седат премногу долго.Совети : 1. Бидете сигурни дека вашиот екран е оригиналниот право вид пред да го извршат до купувачите; 2. Со 1-2mm исечок ќе беше во можност лесно да се отстрани екран заштитник и додадете повторно да се отстрани некои воздушни меури и на екранот беше уште може да се држиме многу добро; 3. Ако не сте задоволни со производот, pls контактирајте со продавачот прво преку вашата нарачка, ние ќе ви ги даде најдобрите резолуција во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..