• Ново
МТ-ViKI 4 Начин AV РКА Прекинувач, 4 во 1 Од Композитен Видео L/R Audio Switcher Селектор Кутија за DVD Плеер, SNES, N64, PS2/3 Конзоли за Играта
zoom_in

МТ-ViKI 4 Начин AV РКА Прекинувач, 4 во 1 Од Композитен Видео L/R Audio Switcher Селектор Кутија за DVD Плеер, SNES, N64, PS2/3 Конзоли

DEN 286.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

►МТ-VIKI 431 AV, 4-начин AV РКА на Аудио Видео Switcher Селектор за XBOX DVD PS3, PS2 Wii Кабел Кутија за Еден ТВ. ►Механички дизајн, едноставен притисни го копчето за префрлување. ►Метално куќиште, одлична стабилност и долговечност. ►Лесна инсталација и работа, без дополнителни напојување или софтвер диск потребни. ►Поддршка уреди со A/V конекции, се обезбеди јасна видео и аудио.МТ-VIKI обезбеди гаранција 2 години и цел живот техничка поддршка.

Избор на купувачот..