• Ново
C2D РАДОСТ Брзо Ослободување 20 мм Ultrafit Најлон Рака Компатибилен со Garmin forerunner 55/245/645 (Muisc) GPS Работи Smartwatch Relacement Бенд Спорт Види Бендови
zoom_in

C2D РАДОСТ Брзо Ослободување 20 мм Ultrafit Најлон Рака Компатибилен со Garmin forerunner 55/245/645 (Muisc) GPS Работи Smartwatch

DEN 551.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【Дизајн Идеја】C2 DJOY Брзо Ослободување 20 мм ултра одговара најлон рака надградби поранешниот спортски мрежа бенд во кука и јамка stablility, брз-ослободувачки и лесни-структура. 【Материјал Функција】двојно-layer најлон ткаенина има густа циклуси на кожата страна која обезбеди мека амортизирање додека дозволувањето на влагата да избега.На задната страна, прилогот циклуси се безбедно закотвени за супериорен издржливост. 【Значење】Не абразивни, тешки-должност, лесен дизајн се одликува со секогаш-на 24/7 носи, подобрување на прецизноста на зголемена наплата на тајмерот и тренингот препораки врз основа на вашиот сон и wellness податоци. 【Лесен за Употреба】C2 DJOY Брз Qelease 20 мм ултра одговара најлон рака карактеристики Кука и Јамка сврзувачки елементи за брзо и лесно прилагодување, кога трчање, пливање, обука и вежбање. 【Гаранција】2-годишна гаранција, ние обезбеди безусловно реконструкција или повторно да ја прати со било какви проблеми со квалитетот. 【Брзо Ослободување 20 мм】 Компатибилен со Garmin forerunner 55, forerunner 245 (Музика), forerunner 645 (Muisc). 【Поддршка на корисниците】Ако не одговара, или не, како и што се очекуваше, ве молиме mail нас преку поддршка на е-пошта на гаранциона картичка, ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО!.Спорт мрежа најлон бендот е на продажба за 3 години, не си околу 100 K клиенти се користи на Garmin рачни часовници и лево повеќе од 5 K повратните информации.Ние збирот на предлози до, да се решат критичните прашања и надградба на дизајнот и структурата.Сега можете да ја добиете 4 стил бендови на нашата страница.П : Може ли да го носат во пливање или туш?.A : Да, бендот е составен од брзи-сува најлон кој треба да биде сува брзо.П : Дали C2 D РАДОСТ обезбеди кориснички услуги?Имам мали или Големи зглоб.A : Да, кориснички услугата е достапна.Ако вашиот зглоб е тенки или екстра големи, ќе треба да го контактирате тимот за поддршка за да изберете еден од e-mail.П : Квалитет добро?.A : Тоа зависи од тоа како груба што се со тоа.Всушност тоа ќе трае околу 2 години без какви било сериозни штети во секојдневна употреба.П : Како да ја користите?.А : ве Молиме пребарување C2 D РАДОСТ Брзо се Вклопи во ултра одговара најлон ткаенина спорт рака на UTB и се однесуваат на инсталирање на видео.П : Дали рака предизвика осип како оригиналниот силикони watchband?.A : Не, ултра одговара најлон ткаенина спорт на рака се врши на кожата-пријателски материјал кој треба да се 24/7 носи без осип.П : Дали овие види ремени треба миење?.A : ултра одговара најлон ткаенина спорт рака треба да се чистат за да се елиминира мирисот на пот по тренингот.

Избор на купувачот..