• Ново
YUUAND Multicolor Денот на Независноста на Жените Секојдневен Ракави Резервоарот Врвот Печатени Коленото Должина Фустани Одговараат на Сет
zoom_in

YUUAND Multicolor Денот на Независноста на Жените Секојдневен Ракави Резервоарот Врвот Печатени Коленото Должина Фустани Одговараат

DEN 357.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Памук Мешавина,Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Drawstring затворање.Почитувани купувачи добредојдовте на YUUAND, Ние сме убав продавачот посветени на обезбедување на вас со најдобрите шопинг искуство.Фабрика директни продажби така нашата цена е пониска.Не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Модерен Дизајн : производот е дизајниран од страна на трендовски дизајнери, така што производот додава многу трендовски елементи под премисата на обезбедување на удобност.Плус Неколку Боја Опции : Овие удобност, класичен предмети дојде во muti-бои кои ќе ви овозможи да се меша и натпревар со остатокот од вашата гардероба.Дали сте надвор, на лето прошетка, еден неврзан бизнис средба во работата, лежеше на базен, плажа или се случува за брз тренинг или јога, сте сигурни да се најде боја која одговара на вашите потреби.Изберете ја Вашата Големина : ве Молиме изберете големина внимателно пред да го купат, некои големини ќе имаат малку отстапување, ве молиме видете ја големината мерење подолу или консултирајте се со сервисот.Во меѓувреме, имате убав ден.Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сезона : Летни Пол : Жените Повод : Неврзан Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Шарени Дебелина : Стандарден Пакет се вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Блуза ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.54 инчен).

Избор на купувачот..