• Ново
SMSOM Преносни Bluetooth Звучници, IPX7 Безжичниот Водоотпорен Звучник, Отворено Звучници со Bluetooth 4.2, Погодна за Семејни Собири и Отворено
zoom_in

SMSOM Преносни Bluetooth Звучници, IPX7 Безжичниот Водоотпорен Звучник, Отворено Звучници со Bluetooth 4.2, Погодна за Семејни Собири

DEN 6907.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВИСОК-КВАЛИТЕТ : Нашите две прецизност акустична возачи функција уникатен средината на опсегот и пискав звуци кои даваат одлична стерео и подобрен бас со нашиот комерцијален пасивни бас heatsink дизајн.ГОЛЕМ ЈАЧИНАТА на ЗВУКОТ И ПОВЕЌЕ БАС : Максималниот волумен и без нарушување; соба полна со звук, погоден за домашни, спална, кујна, купатило, автомобил, партијата; стриминг на музика или интернет радио услуга од вашиот паметен телефон или аудио уред.IPX7 ВОДООТПОРЕН BLUETOOTH ЗВУЧНИЦИ : поздравниот-доказ, дожд-доказ, прашина-доказ, песок-доказ; отворено туш звучник за на плажа, покрај базенот, автомобил, брод и golf glove - IPX7 одделение звучници може да се спротивстави на блага вода спреј и поздравниот но не се дел или Целосно потопен.УЛТРА-ПРЕНОСНИ : Висок капацитет на батерија 2200 m Ah батерија, 8 часа по целосно полнење; удобно дизајн, нема квадратен раб, повеќе погоден за патување и туризам, ултра-лесен и лесно да се стави во торба или ранец.Таа е погодна за сите outdoor спортови, пешачење, кампување и активности.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.Име На Производ : Bluetooth Speaker1.Bluetooth 5.02.Dual говорникот stereo3.20 W висока power4.Силна bass5.IPX7 waterproof6.Handsfree7.Аудио input8.ТФ-картичка playback True 360° звук - обезбедува целосна слушање искуство.Безжични и ултра-компактен, па можете да снимате звук во секое време, насекаде.Литиум-јон батерии може да се игра до 8 часа кога целосно наполнета.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..