• Ново
Не Бренд Куче Обука Влошки за Еднократна употреба Супер Абсорбента Куче Пишам Влошки 6 Слој Течење-Доказ Брз Сува Милениче Медиокритет Обука Влошки за Сите Видови ?
zoom_in

Не Бренд Куче Обука Влошки за Еднократна употреба Супер Абсорбента Куче Пишам Влошки 6 Слој Течење-Доказ Брз Сува Милениче Медиокритет

DEN 1147.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА】Секој unscented куче пишам влошки мерки : 23.6 X35.4 во/20 Влошки, одлична за puppies,кучиња,стари canines,мачиња,мачки и други домашни миленици,исто така, Голем куче или други Милениче. 【Безбедност и Здравје】Ова домашно милениче обука мат е направен со врвен квалитет, многу издржливи материјали, комбинација на не-плетени ткаенини, хартија, целулоза, абсорбента полимер кој е 100% не-токсични, сигурно и гарантирано да го издржат тестот на времето. 【Течење-Доказ 】миленичиња обука мат има вода-абсорбента полимер и водоотпорен ЈП филм пластичен слој.На 6-слој течење-доказ дизајн може да се заклучи и да се спречи истекување вода, заштита на вашата подот или тепих од дамки, и да се направи вашиот дом чист и уреден. 【За Повеќето домашни Миленици】Ова домашно милениче обука мат е идеален избор за puppies, стари canines, мачиња и друг вид на домашни миленици, како chihuahuas, Labradors, германски овчари, bulldogs, златниот ретривер и повеќе. 【За еднократна употреба милениче влошки】 го Замени влошки еднаш, понудата проштална да досадни чистење работа.Фрли далеку штом ќе го користите, понудата проштална да средена, и да ви даде чист дом.Ако имате било какви прашања во врска со нашите миленичиња влошки,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме за вашата поддршка.PEATURE : Пет обука влошки се обезбеди во текот на целиот ден за заштита медиокритет обука, изработка на расчистување бриз.Кучето влошки се од висок квалитет, потрајни од најпознатите тренинг влошки. 6-слој дизајн го прави тоа супер абсорбента и leakproof, спречување на протекување дека може да го оштети вашиот подот или тепих.И на абсорбента полимер се врти течноста во гел веднаш, минимизирање на мириси и влага.Дизајниран со висок квалитет пената се пополни слоеви, овие underpads ќе се спречат оние кои се неизбежни "дупките" во системот.Супер брзо сушење способности обезбеди чиста, санитарен и безбедно дома средина и може да се користи во текот на ноќта.Идеален за кревети, мебел, куче гајби или на тротоарите, за оптимално одбрана против несакани течности или урина. 4 СУПЕР ФУНКЦИИ : ☀Апсорпција на Вода Нашите миленичиња обука подлога е многу абсорбента.Кога тоа доаѓа во контакт со супер абсорбента јадро, течноста се претвора во гел, со што на површината на обука подлога суви и не се влажни. ☀Брзо Сушење На обука мат усвојува мрежа втиснување технологија, која може брзо да ги пренасочите и апсорбира, и да игра брзо сушење улога, така што вашите животни нема да се чувствуваат влажни. ☀За еднократна употреба & Разноврсна Нашите underpads се за еднократна употреба, па можете едноставно да го фрли далеку откако тие се користат.Ова помага при одржување на сè санитарен и, исто така, го прави нашето влошки одличен избор за професионална употреба во Пет болници,Дома,Куче куќата. ☀6-Слој Течење-Доказ Дизајн На горниот слој може брзо да се апсорбира урината и да се задржи на површината сува, високо-абсорбента полимер и висока густина средниот слој се претвори течноста во гел, заклучување слој го задржува течноста impermeable, и течење-доказ слој го штити подот.Белешки:ве Молиме да се измери и одреди големината треба пред да ја купите.

Избор на купувачот..