• Ново
POSHDIVAH Жените Спортски Градник Longline Поместена Резервоарот Врвот Гол Чувство Тренингот Фитнес, Трчање, Јога Блузи
zoom_in

POSHDIVAH Жените Спортски Градник Longline Поместена Резервоарот Врвот Гол Чувство Тренингот Фитнес, Трчање, Јога Блузи

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

78% Полиестер, 22% Spandex. ❤Молиме обратете се на големината на табелата и цел големина до❤.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Ефективни : Купување на еден од нашите спортски маици е еквивалентно на купување на резервоар врвот и спортски градник.Buttery Меко Чувство:На ткаенина е мека, еластична и супер дише,влага wicking.Голи чувство на кожата и пријателски ткаенина носи сте опуштени и природни нежен допир.Без разлика дали е спорт или дома, тоа ќе биде вашиот најдобар избор.Одлична флексибилност : Додадено повеќе spandex за зголемување на еластичноста, да се обезбеди повеќе слободен простор за вашиот носи искуство.Вграден-во спортски градник со отстранлив влошки и elasticated полите, да обезбеди подобро тело крива и заштита на приватноста.Нашите резервоарот спортски градник совршено се вклопуваат за светлина, средни и високо влијание активност во било која спортска сцена и да се обезбеди во текот на целиот ден удобно.Совршен градник за јога,вежба,кондиција и било кој тип на тренингот,или секојдневна употреба.На longline дизајн е навистина според вашиот leggings, здолништа, панталони или било bottoms.Ве молиме Имајте на ум : погледнете големината на табелата за да се добие соодветен женски спортски градници за себе.Машина за миење ладно, рака мие препорачува, не кајгана, линија сува во сенка.Ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку.

Избор на купувачот..