• Ново
Homgaty 6 Парчиња Силиконски Шише за Вода Превозникот Шарени(Боја по Случаен) Шише Носителот Клип Кука со Carabiner Прилог за Велосипед Кампување Пешачење Патуваат Активно
zoom_in

Homgaty 6 Парчиња Силиконски Шише за Вода Превозникот Шарени(Боја по Случаен) Шише Носителот Клип Кука со Carabiner Прилог за Велосипед

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Она што ќе добиете : Пакет дојде во сет од 6 компјутери Шише за вода за Носител со keychain клип.Тие лесно клип на и надвор,многу поедноставно да се земе или место шишиња со вода кога сте во движење.Големина : големината На шише за вода превозникот е околу 55*37mm/2.16*1.45 инчи,може да се примени за поголемиот дел од расположливиот шише големини.И најсоодветен шише вратот ќе биде вратот на 12-унца, 17-унца и 25-унца кола во облик на шишиња со вода(боја по случаен избор да се испрати ).Материјал : Шише Носител е направен од силикон, функција со еластичност и fexibility,може да се одржи тешки шишиња со вода на цврсто и не е лесно падна на(ве Молиме имајте во предвид дека на вратот дијаметар на шишето треба да биде најмалку 1in (2.5 см) за носителот да се има цврста контрола врз тоа).Широко се користи : Совршен за прикачување на шише за вода за да ранец или панталони кога ќе се извршуваат активности на отворено сака маратон, патуваат, риболов, пешачењето, излет истражување или одење.Совршен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ.Услуги на клиентите : Обезбеди сигурен услуги на клиентите.За сите прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Функција Шише превозници дојде во опсег од 6 различни бои(боја по случаен избор да се испрати ) само клип вашиот шише со вашата торба или појас тогаш држењето на рацете слободни вратот дијаметар на шишето треба да биде најмалку 1in (2.5 см) за носителот да се има цврста контрола врз тоа Спецификација материјал : Силикон Боја : 6 бои, Големина : Околу 55*37mm/2.16*1.45 инчен Топло Забелешка вратот дијаметар на шишето треба да биде најмалку 1in (2.5 см) за носителот да се има цврста контрола врз тоа Пакет се Вклучени 6x шише за вода превозникот.

Избор на купувачот..