• Ново
Seekua Големи 1 Галон Шише за Вода со Слама 128 ОЗ & Мотивациони Време Маркер за Потсетување, Leakproof Голема Вода Jug за Кампување, Спорт, Вежбање и Отворено Активност
zoom_in

Seekua Големи 1 Галон Шише за Вода со Слама 128 ОЗ & Мотивациони Време Маркер за Потсетување, Leakproof Голема Вода Jug за Кампување,

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВРЕМЕ за НАПРЕДОК & КАПАЦИТЕТ СКАЛА : Ова шише за вода има уникатна инспиративни понуда, време за напредок и капацитет скала, кој може да ви помогне да ги следи вашите дневни вода доза, не сте хидриран во текот на денот и да останат мотивирани да пијат вода.Совршен за теретана, фитнес, канцеларија или било какви активности на отворено.ЕДНА РАКА ПИЕЊЕ & ШИРОКА УСТА : флип горниот капак се одликува со иновативни палецот порака и систем на заклучување кој им помага на еден прст притисни за да го отворите/заклучување и да се задржи на прашина капак за да се отвори кога пиење.Шишето, исто така, има широк отвор за лесно чистење и додавање на мраз.ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ : Нашата Шишиња со Вода се направени на BPA free Eastman Tritan пластика.Tritan е многу полесна од стаклото, што го прави полесно да се справи без страв од кршење.На шише за вода е исто така опремен со здрав рачка, можете лесно може да го носи шише за вода било каде ви се допаѓа.BPA & TOXIN СЛОБОДНИ : Нема штетни пластика, хемиски мириси, BPA или токсини.Нашите шишиња со вода се направени на bpa-free eastman tritan ко-полиестер со супериорен отпорност.Овој висок капацитет шише совршено ќе се зачува вода, сок или газирани пијалок.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : ве Молиме контактирајте со нас слободно ако имате било каков проблем со нашиот Шише за Вода.Ние ќе го стори она што за да се осигура вашата Комплетна Сатисфакција и Совршен Шопинг Искуство.Било каква грешка причинета од страна на не-вештачки причина ние ќе се обезбеди замена.Од утро да спиете, вашето тело треба да остане добро хидрирани за да работи правилно.Seekua шише за вода со време за напредок е многу добар начин да се остане мотивиран да пијат вода и следење на вашата дневна вода доза.Едноставно следете ги временски периоди и вашата дневна пиење цел ќе се постигне.

Избор на купувачот..