• Ново
Добив Latkes? Еврејската Бебе Ханука Лигавче
zoom_in

Добив Latkes? Еврејската Бебе Ханука Лигавче

DEN 478.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Машина перат.Го штити бебето е празник finery.Симпатична во фотографии!.Голема Hanukkah или првиот роденден на подарок!.НАПРАВЕН ВО САД!!.Заштити бебето finery оваа година со овој убав, лесен за употреба лигавче.Голема 9" x 9" покриеност.На предната страна се избрише-чиста винил.Џеб да го фати мали парчиња тече по целата ширина на лигавче, изработени од памук ткаенини во компир latke печатење на ткаенина.Лигавче е извезена со легенда "Доби Latkes?" во бронза тема.Изгледа како вистинска работа, но без маснотии, гарантирано!!Машина за миење ладно, нежни циклус; линија се исуши.Го прави голем дар!.

Избор на купувачот..