• Ново
GXDHOME Храна Складирање Цилиндар Житни Диспензерот за Складирање Сува Храна Снек Сад Кујна Канистер 5L Храна Садовите за Складирање
zoom_in

GXDHOME Храна Складирање Цилиндар Житни Диспензерот за Складирање Сува Храна Снек Сад Кујна Канистер 5L Храна Садовите за Складирање

DEN 1449.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

*Ориз сад за кујна : 1. Капацитет : 5 L; 2. Ручек кутија со капак, дрвена рамка, мерење на првенство; 3. Лесно да се чисти и да се пополни; 4. Совршен за кујна складирање или како housewarming подарок за пријатели. *Затворен контејнер за складирање : чаша ориз бин, погоден за овес, брашно, пченка, соја, жито, сува стоки, итн., за да ја заклучите до губење на исхрана, така што во кујната, со цел. *Материјал : капакот од брашно и жито контејнери е направен од природни бамбус.Храна-одделение PP запечатување прстен е подобро запечатување ефект и е влага доказ и dustproof.Покрај тоа, капакот е прирачник пропустливи вентил. *Дизајн : 1. Бамбус и дрвената рамка усвојува крстот дизајн, што е повеќе од издржлив и лесен за складирање; 2. Lead-free стакло кујна складирање сад, запечатени. *Дното вентил : На излезот од жито издавање машината е дизајнирана на дното на цевката.Ориз или зрна може да се контролира со рачен вентил, и штекерот е лесно да се затвори. 1. На чаша ориз сад со затворен капак и дрвени застане.2. Стилски дизајн, го задржува кујна /провизии организирани.3. На ориз storge сад карактеристики широк отворање на устата, што го прави супер лесно да се пополни и чиста.4. Капакот има нерѓосувачки челик рачка за лесно движење.5. Постои ориз штекер дизајн на дното на житни сад.На ориз/грав може да биде без проблеми објавен од страна на рачно префрлување на вентил.6. Прирачник воздух ослободување вентил - отворање / затворање на горниот капак, вентил мора да биде укината рачно да се пушти печат.

Product name:
rice/cereal/beans/pet food container
Capacity:
5L
Size:
5L - Caliber
Function:
sealed/fresh-keeping/moisture-proof/dust-proof

Избор на купувачот..