• Ново
FWRSR Преносни Cools & Загрева Автомобил Првенство, DC 12V Ладилникот/Потоплите Smart Кригла Автомобил Фрижидер,Авто Електрични Чаша Пијалок Носителот Ладење на Пијалоци Ко?
zoom_in

FWRSR Преносни Cools & Загрева Автомобил Првенство, DC 12V Ладилникот/Потоплите Smart Кригла Автомобил Фрижидер,Авто Електрични Чаша

DEN 2349.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ГРЕЕЊЕ И ЛАДЕЊЕ - Совршен 2 во 1 дизајн им овозможува на производ со ладен или топол вашиот пијалок или пијалаци.Со заладување до 22°F и греење до 135°F вашиот пијалок ќе се излади или се загрее во минути.PLUG AND PLAY ДИЗАЈН - Лесно 12 V приклучок во која се вклопува во сите возила запалка приклучок или штекер.Откако вклучен во само притисни или ладно или топло копчето се наоѓа на врвот прстен и да чекаат за вашиот пијалок за да се излади или да се загрее.КАПАЦИТЕТ И ДИЗАЈН - Има најмногу 8-20 оз чаши или пијалоци додека база дијаметар димензија е помалку од 2.75".Вкупната големина на производот е 6" високи и 4" широк на врвот прстен.ЗАШТИТА - Безбеден дизајн со кертриџ осигурач и дебели кабелот за напојување.Електрични елементи произведува нема звук при ладење се произведува мала количина на шум да се создаде ладење.АПЛИКАЦИЈА - Одличен за долги патот патувања, commuters со долго commutes или во секое време ќе бидат на патот.Најдобро се користи со метални конзерви или чаши како тие ќе се произведуваат најмногу спроводливост.Име : Smart топла и ладна cup Cup големина : 16.5*10cm Inner првенство големина : 72*6.5 cm Voltage : 12 VPower : 36 WColors : Бела, Black Material : алуминиум 6061+ABS plastic Constant температура на греење 60 ° CScope на примена : во шишиња или конзервирано пијалоци во рамките на 7cm во diameter Efficiency : празни дното на чашата за 10 минути до -6 ° CPackage Содржина : 1 x Автомобил топла и ладна чаша 1 x Прирачник 1 x Автомобил полнење cable Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Избор на купувачот..