• Ново
Walthers камен-Темелник ХО Скала Градење/Структура Комплет Тули Мисија Транспортната Станица
zoom_in

Walthers камен-Темелник ХО Скала Градење/Структура Комплет Тули Мисија Транспортната Станица

DEN 911.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Santa Fe е Стандард "Каунти Седиште" Депо Користи Системски; се Користи Сам или да се Комбинираат со Тули Товарни Станица (933-4056, се Продава Одделно); Голема Станица за Помалите Градови Детални Brickwork, Посебни Прозорци Моделирани во Четири Бои и Јасно Пластика.Мерки : 11-5/16 x 6-7/16 x 3-3/4" 28.7 x 16.3 x 9.5 cm.

Избор на купувачот..