• Ново
XLTFZY лупа Прочитајте Поправка на Рачни Читање Зголемувачот за Стари лица/Amblyopia/Ученикот/Детето Задебелена Високо-Моќ Стакло, High-Definition Слика
zoom_in

XLTFZY лупа Прочитајте Поправка на Рачни Читање Зголемувачот за Стари лица/Amblyopia/Ученикот/Детето Задебелена Високо-Моќ Стакло,

DEN 1185.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесен за Употреба, со Убави Led Осветлување : Убава и Светла за Осветлување, Обезбедување на Добро Осветлување, Еколошки и Енергија-Заштеда на Осветлување Обезбедува Единствен Гледање Област 【Без Батерија】.Идеален лупа се Идеални за Гледање Фини Детали во Книги, Весници, Списанија, Мапи, Електроника, Минијатури, Накит, Медицина Шишиња, Хоби и Занаети.Оваа лупа Нуди Зголемување 20 X, Која им Помага на Луѓето со Ниски Визија за да се Види Подобро.Тежината е 170 G.Преносни Постарите Деца Можат да го Прочитаат и да Чита Весници и Така Натаму, во секое време, Насекаде.Висок-Висока Дефиниција-Дефиниција Зголемувачот Ви Помага да се Види Помали Детали со Минимални замор на Очите.Оваа лупа Стана Исклучително Популарна Како и за Elderly.by Обезбедување на Јасна Зголемена Леќа, Кој е Одличен за Мали Печати..Мајки и Татковци, Grandmas и Grandpas Се Љубовен Оваа лупа.Се продава Директно од Производителот, Квалитетот и Safety Delivery : по Нарачка, Нашите Производи Ќе ви Бидат Доставени во Рок од 8-15 Days Brand : Идеален лупа за Прикажување на Книги, Весници, Списанија, Мапи, Електроника.Добро Направен лупа : Цврсти и Издржливи, Мазна Површина, Стилски и Преносни Лесен Дизајн.Накит Оценување Расклопна Зголемувачот Може да Се Прочита и Овластен, во Секое Време и Насекаде.【Производ Зголемување】 : 20 Пати【Производ Тежина】 : 170 G【Производ Големина】 : 198*95 Mm【Производ Дијаметар】 : 80 Mm【Производ Материјал】 : Abs Рамка, Стакло【Батеријата Модел】 : Една Батерија (Производот е Предаден Без Батерија)【Применливи Луѓе】 : Студентите Областа на Истрагата, Накит Идентификација, Канцеларија, Печатење и Производство, Стари Читање, Итн.Оваа лупа Ќе се Земе Било Непријатност Сте во Моментов Се Соочува Додека се Обидува да ги Прочитате Мали Печати на Забава, Рецепт, или Leisurely Читање.Голема Зголемувачот за Постарите Луѓе да се Подобри Нивниот Секојдневен Живот : Одлична за Читање на Весници, Списанија, Стари Книги, Писма.Вашите баба и дедо Ќе го Направи Те Сакам за Тоа.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил, Ние Сме Среќни да помогнеме на Сите на Време.

Избор на купувачот..