• Ново
Бел Моќ Решенија HD15-6-AG, Напојување; AC-DC; 15V@6A; 100-264V Во; Отворена Рамка; Panel Планината; Линеарни
zoom_in

Бел Моќ Решенија HD15-6-AG, Напојување; AC-DC; 15V@6A; 100-264V Во; Отворена Рамка; Panel Планината; Линеарни

DEN 4740.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Набавувач : SL Моќ / Кондор&Ault Дел No : HD15-6-А+Г Ro HS : Да Ефикасност : 55 % Текст Фреквенција : 47 до 63 Hz Семејство : HD15-А Supplier_Package : Случај Г Пакување : N/A Pin_Count : N/A Монтажа : Завртка Минимум Изолација Напон : N/A Температурата на работа : од 0 до 50 °C Димензии : 228.6 x 123.95 x 69.85 mm DC Влезниот Напон : N/AC Влезен Напон : 100,120,240,215 V.

Избор на купувачот..