• Ново
GeeKam 1350mAh Батеријата (3 Парчиња) со 2-канален Полнач за AKASO Храбар 7 ЛЕ, Victure AC940/AC960, XTU S3, WOLFANG GA400/GA420, Campark V40, Rollei 6s Плус/8s Плус/9s Плус
zoom_in

GeeKam 1350mAh Батеријата (3 Парчиња) со 2-канален Полнач за AKASO Храбар 7 ЛЕ, Victure AC940/AC960, XTU S3, WOLFANG GA400/GA420,

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Акција камера батеријата 3.7 V 1350m Ah 4.995 Пот.Повеќе батерии, повеќе фотографии, тројно животот на камерата со целосна резервна батерија која содржи три 1350 m Ah резервни батерии.Брзо Charge This полначот може да наплаќаат 2 батерии во исто време, ефикасно, за заштеда на време на полнење.На црвено светло на полначот покажува дека батеријата се полни, и сино светло покажува дека батеријата е целосно наполнета или не батеријата се полни.Лесно да се направи разлика : ние обележани голем број на врвот на батеријата така што лесно може да се идентификуваат кои батеријата е наполнета.Компатибилност : Компатибилен со AKASO Храбар 7 ЛЕ, Victure AC940/AC960, XTU S3, WOLFANG GA400/GA420, Campark V40, Rollei 6s Плус/8s Плус/9s Плус.Пакување листа : 3 x 1350 m Ah батерии, 1 x USB полнач, 1 x USB кабел. (Потсетување : ве Молиме да го користите целиот батеријата пред да го полните батеријата за прв пат.Капацитетот на батеријата : 1350 m Ah x 3. Батеријата напон : 3.7 V, 4.995 Пот.Батерија тип : Li-ion.Батерија : 34 x 35 x 12 mm.Кога е вклучен (без батерии), индикаторот светлина ги осветлува сина.Кога полнењето на батеријата индикатор за светло се пали црвено.Кога целосно наполнета, индикаторот светлина ги осветлува сина.Повеќе побезбедно : батериите поставете се дизајнирани со вграден-во интелигентни чип обезбеди во текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита, над-полнење заштита, и во текот-топлина заштита, безбедни за вашиот уред.Интелигентни LED дисплеј : Индивидуални полначот со 2 LED светла за лесно да ги проверите статусот на полнење.Моќ (без батерии) - Сина боја.Полнење - црвената, целосно наполнетата - сина.Повеќе побезбедно : батериите поставете се дизајнирани со вграден-во интелигентни чип обезбеди во текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита, над-полнење заштита, и во текот-топлина заштита, безбеден за вашите device Intelligent LED дисплеј : Индивидуални полначот со 2 LED светла за лесно да ги проверите статусот на полнење.Моќ (без батерии) - Сина боја.Полнење - црвената, целосно наполнетата - сина.

Избор на купувачот..