• Ново
KUAIE Деца Качување Отворено Обука Качување Нето Скалило Оградата Анти-Падот на Нето Најлон Заштита Нето Камион со Приколка Карго Пребивање Нето Боја : 10cm мрежа, Голе?
zoom_in

KUAIE Деца Качување Отворено Обука Качување Нето Скалило Оградата Анти-Падот на Нето Најлон Заштита Нето Камион со Приколка Карго

DEN 304.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Полиестер Knotless Ткаени Мрежа : мрежа има голем влече сила,и двојно игла нема јазол ткаени мрежа,што го прави нето имаат силно влијание отпор. ★Анти-Кражба Нето : се Користи за скалите,балкони,пејзаж огради,надворешните ѕидови,итн,за да се спречи бебе од добивање во близина,но исто така да се игра естетска улога. ★Безбедност на децата Нето : Професионално ткаени декоративни нето,трајни,не е лесно да се изгубат,значајни за заштита ефект,ладно отпор,мраз на корозија,висока јачина,мала тежина,силна. ★Ентериерно уредување Нето : Користење на еколошки материјали,одби да го користите рециклажа на отпадот,без мирис,безопасни. ★Безбедносни Прашања : Многу деца и домашни миленици случајно паѓа од скалите,нека знаат дека безбедноста на децата и домашните миленичиња не може да се игнорира.Бренд : KUAIEAnti-капка safety net/Заштита За Нето Замав Set/Ограда Оркестарот Мрежа-Safety net материјали : најлон полиестер влакна-Заштитна нето спецификации : може да се прилагоди(ве молиме да не контактирате доколку ви треба други големини)Јаже дебелина : 8мм-Нето проред безбедност : 6cm/10cm-Боја : црно јаже нето(ако сте треба други бои,ве молиме контактирајте со нас)-Ткаени мрежи се погодни за : семејството балкони,по скали,тераси,падот заштита мрежи,детски кревети,детско игралиште безбедност на мрежи,отворено огради,градилиштето за безбедност на мрежи,итн.★Карактеристики на заштитни нето : 1.Јажето нето-е лесно да се инсталира,поврзува со железни или дрвени огради и прозорец коридори,и е погодна за внатрешна и надворешна балкони.2.Оваа долготрајна безбедност нето обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Безбедно да се заштитат децата,домашни миленици или играчки.3.Декорација донесува чиста заштита на животната средина материјали,не-токсични,не-радиоактивни,и нема влијание врз бебето здравје.4.Можете да ја исечете на јажето во форма и големина сакате, без да влијаат на животот на нет.5.Инсталирање на јаже мрежи за децата за да се спречи децата од паѓање од опасни височини, како што се скалите,балкони,прозорци и др.Безбедно да се заштити вашите деца и домашни миленици.6.Безбедност потсетник : Проверете ја безбедноста нето редовно за било скриени опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста на децата.Пакет се Вклучени : 1 x Ограда Оркестарот Мрежа★Забелешка : Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи растојание од 1-3 см.Поради различни прикази и различни светла,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Избор на купувачот..