• Ново
FAMKIT 420 Модел 16T Синџир Тркала Метал Опрема за Постојан Магнет еднонасочна Струја Забавување на Мотор
zoom_in

FAMKIT 420 Модел 16T Синџир Тркала Метал Опрема за Постојан Магнет еднонасочна Струја Забавување на Мотор

DEN 348.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на метални материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Лесен за употреба, стабилни перформанси, едноставна операција.Мали во големина и лесна, многу е лесно да се инсталира.Погоден за постојан магнет DC забавување на мотор, внатрешниот дупка 12 X17mm.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Функција : 1. Направен од висок квалитет на метални материјали, цврсти, трајни и долг животен век. 2. Лесен за употреба, стабилни перформанси, едноставна операција. 3. Мали во големина и лесна, многу е лесно да се инсталира. 4. Погоден за постојан магнет DC забавување на мотор, внатрешниот дупка 12 X17mm. 5. Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : 16 T Синџир Тркала Материјал : Метал Боја : Како на Слики Прикажани Количина : 1 PCS Тежина : Околу. 109g Внатрешна Дупка Големина : Прибл. 12x17mm/0.47x0.67inch .

Condition:
100% Brand New
Item Type:
16T Chain Wheel
Material:
Metal
Color:
As Pictures Shown
Quantity:
1PCS
Weight:
Approx. 109g
Inner Hole Size:
Approx. 12x17mm/0.47x0.67inch
  :

Избор на купувачот..