• Ново
ONGHSD 8-инчен Калено Стакло Филм за Chevrolet/Chevy Колорадо Z71 LT ZR2,за Chevrolet/Chevy Silverado 1500 LD 2500HD 3500HD 2015 2017 2018 2019 Навигација со Екран Заштитник Внатрешни Додатоци
zoom_in

ONGHSD 8-инчен Калено Стакло Филм за Chevrolet/Chevy Колорадо Z71 LT ZR2,за Chevrolet/Chevy Silverado 1500 LD 2500HD 3500HD 2015

DEN 222.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[ Одговара за 15-19 Silverado/Колорадо ] - Овој 8-инчен калено стакло филмот е погоден за 2015-2019 Chevy Silverado 1500 2500 HD 3500 HD и Колорадо 2015-2019.Тоа не е за 7 инчен мал екран на истите модели. [ Вистински HD Лесно да се Инсталира.SIZE6.77 x 4.06 инчен MATERIALTempered Стакло COMPATIBILITYFit за 8 inch2015-2019 Chevrolet Silverado 1500 2500 HD 3500 HDFit за 8 inch2015-2019 Chevrolet Колорадо( НЕ одговара за 7inch екран на овие модели ).

Избор на купувачот..