• Ново
Renesas Електроника Америка, Inc. IC CLK FREQ СИНТИСАЈЗЕР ПРОЦЕСОРОТ 66MHZ MK1491-09FILN (Пакување од 10)
zoom_in

Renesas Електроника Америка, Inc. IC CLK FREQ СИНТИСАЈЗЕР ПРОЦЕСОРОТ 66MHZ MK1491-09FILN (Пакување од 10)

DEN 5009.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Категорија : - Интегрирани Кола (Идентичен) Clock/Timing - За Примена На Специфични.Mfr : - Renesas Електроника Америка, Inc.Серија : - -.Пакет : - Цевка.Дел Статус : - Активен.AMD CPU Clock/Фреквенција Синтисајзер IC 66 MHz 1 Излез 28-SSOPProduct Спецификација : Категорија : - Интегрирани Кола (Идентичен) Clock/Timing - за Апликација Specific Mfr : - Renesas Електроника Америка, Inc.Серија : - -Пакет : - Tube Part Статус : - Active PLL : - Yes Main Цел : - AMD CPUInput : - Crystal Output : - Clock Ratio - Влез : Излез : - 1 : 12 Differential - Влез : Излез : - Не/No Frequency - Max : - 66 MHz Voltage - Набавка : - 3.15 V ~ 3.45 VOperating Температура : - -40??C ~ 85??CMounting Тип : - Површина Mount Package / Случај : - 28-SSOP (0.209";";5.30 mm Ширина)Снабдувачот Уред Пакет : - 28-SSOPNumber на Кола : - 1 Base Производ Број : - MK1491-09.

Избор на купувачот..