• Ново
YANGLIYU Одговара за KIA Sportage W/O 2004 2005-2010 Автомобил Кал Клапи Фендер Рефлексивни Предупредување Поздравниот Чувари 4PCS, Mudflaps Поздравниот Чувари Тркало Фендер Ракети (Боја
zoom_in

YANGLIYU Одговара за KIA Sportage W/O 2004 2005-2010 Автомобил Кал Клапи Фендер Рефлексивни Предупредување Поздравниот Чувари 4PCS,

DEN 1008.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Обезбедува заштита за автомобил btody, го намалува јавните од кал и го спречува летачки остатоци на патот од гребење на автомобил, тоа ќе го задржи вашиот автомобил почиста.Обезбедуваат дополнителна заштита, додека подобрување на спортско надворешноста на вашето возило.Ве молиме потврдете дека вашиот автомобил модел и година е во согласност со нашите опис пред да го купите!.сила и durble,водоотпорен и валкани.Тоа е побезбеден и нежен начин декорација и заштита на вашиот автомобил.

Избор на купувачот..