• Ново
Био Пламен 18� Рк Smart Режач 8,840 Btu - 11,300 Btu 3.3 Kw.H Сребро.
zoom_in

Био Пламен 18� Рк Smart Режач 8,840 Btu - 11,300 Btu 3.3 Kw.H Сребро.

DEN 456.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Загрева во просек од 33m2 или 355ft2. Далечински Управувач.Wi-Fi Контрола Smartphone Стан.Прилагодливи Топлина Settings.CO2 Сензор.Био Пламен произведува САМО паметни далечински контролирани био етанол режач во светот.Дизајниран е да биде целосно флексибилен и да се вклопат во сите дизајни!Можете дури и може да се контролира горилници со нашите smartphone стан и Wi-Fi конекција!Покрај тоа, овој опсег на интелигентни био етанол горилници нуди нова алатка за дизајнери.Архитекти и внатрешни работи декоратерите ќе најдете изобилство на свежи идеи да заличи на вашиот простор за живеење и да се донесе една убава амбиент на вашиот дом.Магијата на овие модерни пламен ќе се создаде пријатна и трендовски атмосферата; оној што е еко-пријателски и целосно безбеден. 304 од не ' Рѓосувачки Челик Изградба Изолирани Дното Фах 3 L Гориво Капацитет 3 годишна Гаранција.

Избор на купувачот..