• Ново
DOITOOL Електрична Четка за заби 1 Сет на Електрична Четка за заби Мека Унисекс Наежвам Четка за заби Флексибилни Четка за заби
zoom_in

DOITOOL Електрична Четка за заби 1 Сет на Електрична Четка за заби Мека Унисекс Наежвам Четка за заби Флексибилни Четка за заби

DEN 1094.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Издржливи материјали, долго издржливост за долг животен пат.Мека четка главата и влакната, совршен за заштита на усната празнина.Пет нивоа на вибрации начини, ги задоволат сите ваши потреби.Преносни USB полнење, може да се користи за долго време.IPX7 водоотпорен ниво, совршен за перорална миење и чистење.Производ Description Gentle и ефикасна нега прават лесно со вибрации технологија која removesmore плакета vs прирачник четка за заби.Helpsto обезбеди стоматолошки стручни препорачува четкање време и aconsistent чисти во текот на вашата уста.Карактеристики-Боја : Црна-Материјал : ABS-Size : 26.80 X8.60 X6.40cm/10.53 X3.38 X2.52in-Издржливи материјали, долго издржливост за долг животен пат.-Пет нивоа на вибрации начини, ги задоволат сите ваши потреби.-IPX7 водоотпорен ниво, совршен за перорална миење и чистење.-Преносни USB полнење, може да се користи за долго време.-Мека четка главата и влакната, совршен за заштита на усната празнина.Пакет Вклучувајќи 1 x Домаќин n2 x со Замена на Главата n1 x USB Кабел n1 x Долниот База n1 x Настава Книга.

Избор на купувачот..