• Ново
24Pcs Stiletto Лажни Ноктите Сјајни Долго Ноктот Лажни Ноктите Чиста Боја Полна Покрие Посочи Акрилик Притиснете на Ноктите Уметност Совети за Жени, Девојки Тинејџери (В?
zoom_in

24Pcs Stiletto Лажни Ноктите Сјајни Долго Ноктот Лажни Ноктите Чиста Боја Полна Покрие Посочи Акрилик Притиснете на Ноктите Уметност

DEN 143.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♥【Супериорен Квалитет】Сјај остра-nosed лажни ноктите се направени од високо квалитетна ABS материјал, без токсични и мирис, не штети на ноктите или тело, многу издржливи, обезбедување на безбедно и удобно искуство. ♥【Различни Големина】Овој сјај cuspidal притиснете на ноктите нуди 12 различни големини,Без разлика што вашиот ноктите големина е, ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти за себе, тоа е лесно да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа. ♥【Уникатен Дизајн】Лесно да се примени & remove (отстрани) - 3 минути се применуваат дома, Вие може да го добиете истиот сјај ефект со себе наместо трошење половина час и плаќаат за скапи нокти услуга во нокти салон.Користење на нокти налепници обично трае 1~2 дена и лажни ноктите може да се користи. ♥【Широка Примена】На акрилик вештачки нокти совети се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одлични Партии/Свадбена/Костим топката/ноќта на Вештерките/Божиќ/итн. ♥【Пакет Вклучуваат】24* лажни нокти(12 различни големини)+3* лепак налепница лист+1* мини нокти датотека+1* бука стап.Алатки кои може да ги исполни сите чекори, лесен за употреба. ♥Пакет се Вклучени♥ ✔24* лажни нокти(12 различни големини) ✔3* лепак налепница лист ✔1* мини нокти датотека ✔1* бука стап ♥тоа Како да го Користите ♥ ❀Датотека страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап, кој ќе го носат лажни ноктите подобро. ❀Чисти ноктите со acetone-базирани полски смена,тогаш можете да го отстраните многу полесно кога сакате. ❀Одберете точната големина на ноктите за секој прст,ќе се применуваат лепак налепници на ноктите. ❀Стави на лажни нокти и притиснете на нив, за 5 секунди. ❀Датотека и обликот на вашите нови нокти, ако е потребно. ♥Совети за отстранување ♥ ❄ се Стави вашите нокти во топла вода за 2 минути и лепило табовите може да се отстрани полесно. ❄Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината. ❄Во тој случај,можете исто така да се исчисти остане нокти налепници со вода. ♥Забелешки♥ ★Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти или различни екранот на екранот. ★Не се обидуваат да се навлажни вашите прсти во рок од неколку минути на носењето лажни ноктите. ★Можете да ја користите вашата сопствена лепак кој може да се направи нокти остане на вашите нокти подолго според повратни информации од нашите клиенти. ★Еднаш насликани со право на лепак тие се лесно да се држиме за нокти и јасно помине поставите изгледа многу природно. ♥По-Продажбата На Услугата♥ 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите со двоумење,ние ќе се обезбеди пријателски и ефективна поддршка. 2.Вашето мислење е нашата мотивација да се подобри квалитетот на нашите производи и добра услуга за други корисници како вас. ★Со цел да се даде Вие или Вашиот љубовник незаборавно искуство, не двоумете се да кликнете на неа за да се купи.

Избор на купувачот..