• Ново
Под Оклоп Мажите Скремблер Хибрид Јакна
zoom_in

Под Оклоп Мажите Скремблер Хибрид Јакна

DEN 2155.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Најлон.Увезени.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Правец на отпорни изградба штитови од елементи.Горниот дел е 2.5 слој врзани ткаенина со трајни, мазна надворешноста.Дното е светлина, но трајни ripstop ткаенина.Безбеден поштенски страна џебови & градите медиуми pocket.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Правец на отпорни изградба штитови од елементи.Горниот дел е 2.5-слој врзани ткаенина со трајни, мазна надворешноста.Дното е светлина, но трајни ripstop ткаенина.Безбеден поштенски страна џебови & градите медиуми џеб.Прилагодливи полите.Аглеста ракави.

Избор на купувачот..