• Ново
ToToT Сет од 2 парчиња Резервоарот за Вода Одредување на Завртка Тоалет Сплит Резервоарот за Вода Одредување на Завртка Додатоци Фиксна Поврзување Завртка на Седи Ре?
zoom_in

ToToT Сет од 2 парчиња Резервоарот за Вода Одредување на Завртка Тоалет Сплит Резервоарот за Вода Одредување на Завртка Додатоци

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Отпорен на корозија ПОМ пластични завртки, нема рѓа, корозија, mineralization или лепенка.Помогне да го решите вашиот казанчето гром отпорност на проблемот.Лесно да се инсталира и да го замени, не над заостри, може добро да се спречи истекување.Димензии : навој дијаметар 3/8", должина 4".Погоден за повеќето два дела тоалети.Завртки може да се отсечени и фиксна по целосно инсталирање, доколку е потребно.Спецификација : Тип : Резервоарот за Вода Одредување на Завртка Должина : 4" Дијаметар : 3/8" Материјал : Пластични + Гума Боја : Бела Пакет вклучува : 2 x Резервоарот за Вода Одредување на Завртки Со 2 тоалет седиште завртки, тоа е лесно да се замени алтернативен метод.Направени од издржлива пластика и гума, издржливи.Завртки може да се отсечени и целосно безбедни по седиште е инсталиран, ако е потребно.

Type:
Water Tank Fixing Screw
Length:
4
Diameter:
3/8
Material:
Plastic + Rubber
Color:
White
Package includes:
2 x Water Tank Fixing Screws
With 2 toilet seat bolts, it is an easy to replace alternative method. :
Made of durable plastic and rubber, durable. :
The bolts can be cut off and fully secure after the seat is installed if necessary :

Избор на купувачот..