• Ново
3 Преносни Led Кампување Фенер Светилка Светлина Батерија Отворено Светло Пешачење
zoom_in

3 Преносни Led Кампување Фенер Светилка Светлина Батерија Отворено Светло Пешачење

DEN 656.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✿ Максимум-360/степен на осветленост фенер достапни на ; силна илуминативниот моќ и величествена функционирање квалитет; високо ниво на изведба. ✿ State-of-the-art дизајн им овозможува на фенер да биде укината со еден движење; мал притисни паѓа во компактен и лесен единица; не сет-up е потребно; лесно storable. ✿ Рачно изработени од воени одделение, вода-отпорна пластика; многу издржливи и повеќенаменски; може да се користи во сите места во затворени простории или на отворено; вграден безбедносни карактеристики; childproof. ✿ 30-LED низа комбинира највисокиот луминозноста со оптимална употреба на батеријата за 12 часа; (осветленост ја заматува автоматски во текот на последните 4 часа) ; батерии НЕ се вклучени. ✿ Нашите фенер е страна-изградена од тешки, водоотпорен, и многу издржливи воена одделение пластика.На цврсто тело и хармоничен дизајн им овозможува на неговата употреба во сите услови, во затворени простории или на отворено.Каде и да се користат и за она што треба, ќе бидат изненадени од количината на omnidirectional светлина емитува.Нашите фенер е страна-изградена од тешки, водоотпорен, и многу издржливи воена одделение пластика.На цврсто тело и хармоничен дизајн им овозможува на неговата употреба во сите услови, во затворени простории или на отворено.Каде и да се користат и за она што треба, ќе бидат изненадени од количината на omnidirectional светлина емитува.Тоа е лесно да се носи се должи на ingeniously дизајниран рамка која колабира со еден допир.На фенер огради и се развива лесно, без да се загрозат на набитост.Со својата пати-од и расклопна се справува со фенер може да се стави на маса или обесени од гранка.Нејзините компактни и лесни телото го прави неопходен инструмент за време на патот патувања и кампување, и за сите итни случаи.Со низок напојува 30-LED низа и 3 долго-траен, батерија АА батерии (НЕ се вклучени), на фенер комбинира оптимална осветленост со скромен употребата на енергија.Ќе добиете 8 часа за максимална светлина, и 4 дополнителни часови на затемнети осветлување.Заличи било место во која било средина и под било какви услови со нашите одлично дизајниран, добро направени, и безбедно исправен фенер.Ние гарантираме за нејзиниот квалитет и трајност.Максимум-360/степен на осветленост фенер достапни на ; силна илуминативниот моќ и величествена функционирање квалитет; високо ниво на изведба.State-of-the-art дизајн им овозможува на фенер да биде укината со еден движење; мал притисни паѓа во компактен и лесен единица; не сет-up е потребно; лесно storable рачно изработени од воени одделение, вода-отпорна пластика; многу издржливи и повеќенаменски; може да се користи во сите места во затворени простории или на отворено; вграден безбедносни карактеристики; childproof. 30-LED низа комбинира највисокиот луминозноста со оптимална употреба на батеријата за 12 часа; (осветленост ја заматува автоматски во текот на последните 4 часа) ; батерии НЕ се вклучени.

Избор на купувачот..