• Ново
2 парчиња/Set Деца Бебе Момче Формална Облека Господин Фламинго Диносаурус Ананас Свадба Т-Маица Кратки Панталони Облека 1-6T
zoom_in

2 парчиња/Set Деца Бебе Момче Формална Облека Господин Фламинго Диносаурус Ананас Свадба Т-Маица Кратки Панталони Облека 1-6T

DEN 150.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Памук Смеса.Материјал : Памук мешавина,мека и confortable,момчиња лето краток сетови,бебе момчиња флорални врвот тексас панталони сетови.Функција : Застане јака кратко sleeve цртан филм famingo овошје ананас и животински диносаурус печати tee кошула врвот,цврсти тексас ткаенина формално краток bemuda панталони лето близнак бебе момче облека.Повод : Одмор,плажа тема забава,роденден,свадба,повик носат,homewear,бебе туш,крштевки,формална облека и посебен повод Valentine' Ден,Велигден.Дизајн : Fasion лето бебе бебе момче tee кошула тимови сет на облека е лесен и дише,одговара за симпатична бебе деца во 1-2/2-3/3-4/4-5/5-6 T.Пакет се вклучени : 1 x врвот,1 x панталони,хлор,брзо се суши.Големина на табела : Години : 1-2 Години (Tag 90) Биста*2 : 28cm Врвот Должина : 36cm Панталони Должина : 23cm Возраст : од 2-3 Години (Tag 100) Биста*2 : 29.5 cm Врвот Должина : 39cm Панталони Должина : 25cm Возраст : 3-4 Години (Tag 110) Биста*2 : 31cm Врвот Должина : 42cm Панталони Должина : 27cm Возраст : 4-5 Години (Tag 120) Биста*2 : 32.5 cm Врвот Должина : 45см Панталони Должина : 29cm Возраст : 5-6 Години (Tag 130) Биста*2 : 34cm Врвот Должина : 48cm Панталони Должина : 31cm ве Молиме според вашето дете вистински податоци за да одговара на големината на табелата ние provied,љубезно се однесуваат на големината на табелата детали внимателно пред да вашиот место цел ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив поради светлината и екран ве Молиме да се напомене дека облеката големина имаат 1-2 % разлика од нашата големина на табелата,но тоа е дозволата 1 инч=2.54 см.

Избор на купувачот..