• Ново
Kipp 06371-3162 Нерѓосувачки Челик/Пластични Knob Прилагодливи Тензија Лост со М16. Внатрешната Нишка, Метрички, Природни Заврши, 0 Степен Рачка, Големина 3
zoom_in

Kipp 06371-3162 Нерѓосувачки Челик/Пластични Knob Прилагодливи Тензија Лост со М16. Внатрешната Нишка, Метрички, Природни Заврши,

DEN 2646.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Челик делови во нерѓосувачки челик, 1.4305. Црна пластична топка knob.Челик делови природен крај.Земја на потекло : Германија.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Избор на купувачот..