• Ново
FYMNSI Новороденче Девојки Тоа е Мојата 1 / 2 Роденденска Торта Пресече Romper Туту Здолниште Headband Leggings 4 Парчиња Облека
zoom_in

FYMNSI Новороденче Девојки Тоа е Мојата 1 / 2 Роденденска Торта Пресече Romper Туту Здолниште Headband Leggings 4 Парчиња Облека

DEN 210.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Рака Мие Само. ☘☘ Прекрасна новороденче девојки 4pcs роденден тимови : краток ракав romper, туту здолниште, headband со sequined bowknot и ногата warmers. ☘☘ Материјал : 80% Памук + 20% Полиестер, дише и мека на допир, специјални ткаенини за да се заштити вашето бебе е нежна и убава кожа. ☘☘ Карактеристики : Кратки ракави, O вратот, snap crotch, печатени "Тоа е мојата 1 / 2-ри роденден" модели, појавување совршено со sequin bowknot headband и шарени кавга слоевит нога warmers, симпатична и модерен. ☘☘ Идеален принцеза облека за вашето бебе е 1 / 2-ри роденден; погодна за секојдневно носење и посебна прилика како церемонијата, крштевки, церемонија, роденден, свадба партија, танцување, торта пресече, фото реквизити, празник партија, итн. ☘☘ Бебе големина за 0-6 Месеци, 1 Години и 2 Години.Најдобрите подароци за роденден за мали девојчињаВашето бебе ќе добие многу комплименти и да биде најелегантен и блескав принцезата во нејзиниот роденден.СОСТОЈБА : Нова со Tags PACKAGE ВКЛУЧУВААТ : 1 PC Romper + 1 PC Здолниште + 1 PC Headband + 1 Пар на Нозе Warmers MATERIAL : 80% Памук + 20% Polyester OCCASIONS : 1/2 Роденден, 1-ви Роденден, 2-ри Роденден, Торта Пресече Партија, Фото Реквизити, Секојдневен, Секојдневно Носат итн.Годишни времиња : Зима, Есен, Пролет, Summer CARE НАСТАВА : Рака мие под 30℃ вода со благ детергент, не кајгана, не висока температура за пеглање.Симпатична и страшни Пчела роденден облека, светло-жолта боја и убави пчела, тоа ќе ги споделите со вашите принцезата уживаат во нејзината торта пресече партија!. "ЕДЕН" пчела писма печатени во bodysuit, совршен за создавање на убави меморија од пчела прв роденден, Еден-Парче bodysuit, О, Вратот и lapped рамената за лесно да се носат;Дизајниран со 3 прилепува на crotch, погодно за да го промените пелена за бебето.Мулти-слоеви туту здолниште со жолта tulle и 1 памук обвивка;Симпатична bowknot headband, појавување на бои со жолта здолниште.

Избор на купувачот..