• Ново
Bmirth Црна Лажни Ноктите Долго Притиснете на Нокти Лажни Нокти Линија Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Клип на Ноктите Сјајни Нокти Совети за Жени и Де?
zoom_in

Bmirth Црна Лажни Ноктите Долго Притиснете на Нокти Лажни Нокти Линија Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Клип на Ноктите

DEN 183.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На доградба на акрилни нокти се направени со висок квалитет на материјали и одлична изработка, која не се токсични, без мирис, без штети на вашето здравје.Ноктите совети имаат 24 PCS лажни нокти совети, 12 различна големина, која големина вклучува 2 помине совети.Тоа е погоден за повеќето луѓе.Помине уметност совети е лесно да се примени и да ги отстраните.Чистење на вашите нокти, а потоа изберете вистинската големина на ноктите, ќе се применуваат лепак налепницата на ноктите и притиснете и држете го копчето за 20 секунди.Вие само треба 3 минути за да ги добиете вашите нокти се направи, наместо трошење на еден час во салон.Ноктите декорација е совршен за да се користи на свадба, матурска, датира, и тие, исто така, погодна за ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените и други фестивал.Прекрасна како подарок за девојка,семејството и пријателите.Вештачки нокти бесплатно со две парчиња на ноктите лепак налепница и еден малку нокти датотека, погодност за да скратите и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа.Обезбедува вашиот ноктите одличен и луксузен изглед.За нас : ❤️Bmirth е продавница за продажба на жените додатоци,имаме за цел да им обезбеди на клиентите со убавина и мода, се задржи на тренд.Донесе радост и задоволство на клиентите. ❤️Нашите производи се независно дизајниран и произведен, со користење на исклучителна изработка за да се создаде високо-квалитетни производи.Нашите цени се апсолутно разумни, овозможувајќи ви да си дозволат со доверба и одлична вредност. ❤️Модерен и beuatiful accessorise, Тоа е добар подарок за себе, вашиот љубовник ,семејството.Погоден за повеќето прилики, Роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката и на Партијата. ❤️Ние разбираме дека ова е уникатен производ и тоа заслужува да се собираат во вашиот накит кутија.Напомена : ❤️На боја може да се разликуваат мали страна на следење, бидејќи на фотографијата. ❤️Ве молиме изговор 1-2 см грешки, бидејќи на рачно изработени објект.Услуги на клиентите : ❤️Ние ви ветуваме на надомест кога доби неисправни производи.Ние сме мило да ви обезбеди со одговорите, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Само купи тоа без било каков ризик!.

Избор на купувачот..