• Ново
Broonel USB Ethernet, USB Мрежен Адаптер,LAN Адаптер со Мулти USB 3.0 Порти Компатибилен со ACER Travelmate X3410 | ACER Travelmate Clamshell B118-M
zoom_in

Broonel USB Ethernet, USB Мрежен Адаптер,LAN Адаптер со Мулти USB 3.0 Порти Компатибилен со ACER Travelmate X3410 | ACER Travelmate

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Проширете ги вашите Тип C порта, центар карактеристики Три USB 3.0 порти & Ethernet Порта.Брусен алуминиум комплименти луксузни метал дизајн на high-end лап-топ компјутери.Plug and play - не бара кој било софтвер, возачите, blutooth, NFC или комплициран процесот на инсталација.Поддржува и full-duplex и half-duplex операции.Поддржува 10 Mbps / 100 Mbps.Broonel USB Тип C Ethernet / Lan & USB 3.0 Мулти-Порт за Полнење.

Избор на купувачот..