• Ново
Меден месец Случај Покритие за Леново Јога 9i 14 2 во 1 Лаптоп,СТП Кожа Folio Стојат Случај Покрие Компатибилен со Леново Јога 7i 2 во 1 14 Инчен Лаптоп,Светло Сива
zoom_in

Меден месец Случај Покритие за Леново Јога 9i 14 2 во 1 Лаптоп,СТП Кожа Folio Стојат Случај Покрие Компатибилен со Леново Јога 7i

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЕКСКЛУЗИВНО : Компјутерски Димензии (Ш * Д * H) : 319.4 mm x 216.4 mm x 14.6 - 15.7 mm / 12.57" x 8.51" x 0.57 - 0.61".Направени само за Нови Lenovo Yoga 9i / 7i 14 Инчен 2 во 1 лаптоп.(Уредот не е вклучен).ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тоа овозможува да пристапите на сите пристаништа и направен од висок квалитет на СТП кожа и меки микрофибер.ВНИМАТЕЛЕН : со пен носителот (пенкало, не се вклучени).ПРОФЕСИОНАЛЕН : Дизајн со лесен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај.Случајот може да се користи за да се заштити вашиот уред добро.Може да направите вашиот уред да никаде без никакви проблеми.РАЗНИ ОПЦИИ : 5 бои,црна,сина,кафе,црвена,светло сива.Секогаш за вас.Овој случај не е универзален торба за лаптоп,секој случај се погодни само за некои особено лаптоп модели.Компјутер Димензии (Ш * Д * H) : 319.4 mm x 216.4 mm x 14.6 - 15.7 mm / 12.57" x 8.51" x 0.57 - 0.61".Направени само за Нови Lenovo Yoga 9i / 7i 14 Инчен 2 во 1 лаптоп.(Уредот не е вклучен) ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тоа овозможува да пристапите на сите пристаништа и направен од висок квалитет на СТП кожа и меки микрофибер.ВНИМАТЕЛЕН : со пен носителот (пенкало, не се вклучени) ПРОФЕСИОНАЛНО : Дизајн со лесен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај.Случајот може да се користи за да се заштити вашиот уред добро.Може да направите вашиот уред да никаде без никакви проблеми.РАЗНИ ОПЦИИ : 3 бои,црна,црвена,светло сива.Секогаш за вас.

Избор на купувачот..