• Ново
Jiuydi 12PC Ѕид Оркестарот на 3D Шупливи Пеперутка Отстранлив Ѕид Налепници Decals за Дома и Соба Декорација (05, E)
zoom_in

Jiuydi 12PC Ѕид Оркестарот на 3D Шупливи Пеперутка Отстранлив Ѕид Налепници Decals за Дома и Соба Декорација (05, E)

DEN 1764.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Секој сет на пеперутки оркестарот има различни димензии, ве молиме прочитајте ги внимателно.Сите поставени се 3 големини : samll, средни, големи димензии пеперутки. 【3 D Шупливи-Врежан Дизајн】Овие 3 D пеперутки се дизајнирани со Шупливи и направен од сјајна хартија материјал, што го прави пеперутка ѕид decals изгледа многу убава и елегантна.Можете да се свитка пеперутка лесно да се создаде 3 D ефект за пеперутки, обезбеди пеперутка оркестарот со живописни калапи и прекрасниот изглед. 【Одлична Adhesiveness и Лесен За Користење】Ќе може едноставно да се свитка пеперутка за да се создаде 3 D ефект и ставете го на ѕид или било авион.Тоа се придржува и на ѕид и може да се остави за долго време.Тоа е лесно да лупам исклучен и не е лесно да се оштети вашиот ѕид. 【Прилично Ѕид Оркестарот】ги Користат нашите пеперутка ѕидни украси за да ги красат возрасни или деца соба, дневна соба, трпезарија, спална соба, и кое било друго место во куќата, додадете повеќе шарм на вашиот простор за живеење. 【Мулти-цел】пеперутка партија украси се толку убава и згодна, погоден за торта декорација, балон garlands, темата партии, било фестивал прослави како свадба оркестарот, роденден, итн, креирање на активна атмосфера. 【Услуга】Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга.Материјал : картон Големина : 04 : 4.7"x3"x4pc/3.9"x3.1"x4pc/3.2" x 2.4 x 4pc(12x9.4cm, 10x7.8cm, 8x6.2cm) 05 : 4.7"x3.8"x4pc/3.9"x3.2"x4pc/3.2"x2.5"x4pc(12x9.7cm, 10x8cm, 8x6.4cm) 06 : 4.7"x3.9"x4pc/3.9"x 3.3"x4pc/3.2"x2.6"x4pc(12x10cm, 10x8.4cm, 8x6.7cm) 07 : 4.7"x3.9"x4pc/3.9"x3.3"x4pc,3.2"x2.6 x4pc(12x10cm, 10x8.3cm, 8x6.6cm) 09 : 4.7"x3.6"x4pc/3.9"x3"x4pc/3"x2.4"x4pc(12x9.1cm, 10x7.6cm, 7.8x6.2cm) 10 : 4.7"x4.2"x4pc/3.9"x3.5"x4pc/3.2"x2.8"x4pc(12x10.7cm, 10x8.9cm, 8x7.2cm) Вклучуваат : 12x Пеперутка Оркестарот/Set.

Избор на купувачот..