• Ново
Биланс на Дигитално 330 lb.
zoom_in

Биланс на Дигитално 330 lb.

DEN 532.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Клупата и Подот Скали.Вага и Скала Додатоци.Материјал Ракување.ПАКУВАЊЕ.Платформа Клупата Дигитално Капацитет 330 lb.Скала Читливост 0.02 lb.Скала LED Дисплеј Тежина Површината на Длабочина 15-1/2 Во.Мерење Површина Ширина Во 21.Вкупна Должина 29-19/32 Во.Вкупна Ширина (15-13/32 Во.Вкупна Висина 28-13/32 Во.Апликацијата Режими Мерење Моќност Единица 120 VAC Скала Врска Пристаништа RS-232 C Платформа Материјал од не ' Рѓосувачки Челик за Домување Материјал, ABS Пластика Стандарди NTEP NSF Вклучува Прирачник за Корисникот.

Избор на купувачот..