• Ново
Стојат Фан Тивко за Затворен, Спална соба, Дневна Соба, Home Office & Колеџ Dorm Употреба, Надворешна Misting Фан
zoom_in

Стојат Фан Тивко за Затворен, Спална соба, Дневна Соба, Home Office & Колеџ Dorm Употреба, Надворешна Misting Фан

DEN 14088.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ★ Воздух Circulator : Со овој Ладење Misting Фан ќе можат да уживаат во свежо ветре на топол ден.Тоа е совршен за заладување во секое време, има спреј функција да се зголеми влажноста ефикасно дистрибуција на ладен воздух низ соба. ★ Пиедестал Фан : Три брзина селекции да се прилагодите на воздухот дистрибуција.Моторот произведува моќни проток на воздух, што ќе ви овозможи да ги добиете најдобрите ладење/вентилација ефект за вашата работна површина. ★ Индустриски Вентилатори : Широк агол снабдување воздух, 90° лево и десно, 30° нагоре и надолу, автоматска ротација. ★ Осцилирачки Стои Кат Фан : фан има осцилација функција која може да се дистрибуира воздухот низ соба и да се направи целата соба кул. ★ Отворено Misting Фан : Ќе треба вашата фан собрани во лесно.Едноставно следете ги вклучени инструкции да се соберат на база на планината за продолжување цевка, фан ножеви и скара и ќе завршиш.

Избор на купувачот..