• Ново
LaaVoo 24in Ombre Лента во Косата Екстензии 20pcs 50grams Blayage Црно на Среброто со Црна Коса Екстензии Лента во Човечка Коса за Црни Жени Лесна Кожата Weft
zoom_in

LaaVoo 24in Ombre Лента во Косата Екстензии 20pcs 50grams Blayage Црно на Среброто со Црна Коса Екстензии Лента во Човечка Коса за

DEN 1991.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★9 A Одделение Лента во Косата Екстензии : Laa Voo коса лента во екстензии направени со вистински remy човечка коса, минимум вирусот, не tangles, природна коса може да се исправи, завиткан ,се сече и се стилизирана како свој коса.Ве молиме да забележите дека на температура треба да биде под 180 целзиусови степени. ★Laa Voo Црна Ombre Човечка Коса Лента во Косата Екстензии : Нејзините најзначајните предности се невидливост и безбедност.Тоа може да се вклопуваат со свој косата природно и тајно.Лепилото на снимката нема да го оштети скалпот, ниту се направи штета на вашата коса.Снимката е, исто така, заменливи, што значи дека можете да повторна употреба на косата екстензии, преку промена на лента. ★Laa Voo Коса Полна Глава Лента во Човечка Коса Екстензии : повеќето се 14-30 инчи во големина, тежат од 2,5 g/еез, 50g/20pcs по собата, а делумно, исто така, се 10-12 инчи во големина, тежат 1.5 g/еез, 30g/20pcs по собата.Препорачливо е 40-60pcs за целосна главата прилог.Совети : под иста тежина, долго големина може да имаат потенки чувство. ★Laa Voo Коса Добар-потрага Лента во Косата Екстензии Вистинска Човечка Коса : Со здравиот и природен сјај, тоа се вклопува во вашата боја на коса на голема мера.Бои само може да биде обоена во потемна боја, ние ви препорачуваме да земе едно влакно на косата за тестирање пред умирање.боја за појавување е на располагање.Совети : како Резултат на различните светлини и екран, боја може да има мала разлика. ★Laa Voo Коса Добар-потрага Лента во Косата Екстензии Вистинска Човечка Коса : Со здравиот и природен сјај, тоа се вклопува во вашата боја на коса на голема мера.Бои само може да биде обоена во потемна боја, ние ви препорачуваме да земе едно влакно на косата за тестирање пред умирање.боја за појавување е на располагање.Совети : како Резултат на различните светлини и екран, боја може да има мала разлика.

Избор на купувачот..