• Ново
NCAA Мејн Црни Мечки Вгнездување на Плоштадот Сад, 3-Парче
zoom_in

NCAA Мејн Црни Мечки Вгнездување на Плоштадот Сад, 3-Парче

DEN 722.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

пластика.Направен во САД.Сет од три пластични садовите за складирање.Безбедна snap капаци.Официјално Лиценцирани.Пакет за вашата индукција или вашиот ручек во Boelter Брендови Плоштадот Пластични Садовите за Складирање.Сет од 3 квадратни гнездење контејнери функција голем тим графички на капаци.Голем контејнер има 7.2 чаши; среден има 3.5 чаши, и мали има 2.1 чаши.Безбедна snap капаци се задржи храна од одлевање.Официјално лиценцирани; BPA-free.

Избор на купувачот..