• Ново
T. E. R, PRSL1860BIC Целосна Бела 0/1/1+2 Maint. Пос. Селектор Switch, Користете w/МАЈК и ВИКТОР Приврзоци
zoom_in

T. E. R, PRSL1860BIC Целосна Бела 0/1/1+2 Maint. Пос. Селектор Switch, Користете w/МАЈК и ВИКТОР Приврзоци

DEN 5040.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

БРЕНД : Tecno Elettrica Ravasi.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ БРОЈ : PRSL1860 BIC.СЕРТИФИКАТИ : EN60204-1,60947-1,60947-5-1,60947-5-5,60529, ISO13850, 2006/95/CE, 2006/42/CE.ВКЛУЧУВА : 1 Селектор.ЕКОЛОШКА ОЦЕНКА : IP 66 / IP 67 / IP 69 K.Tecno Elettrica Ravasi (Т. Д. љ. Р.), PRSL1860 BIC Целосна Бела 0/1/1+2 Одржува Позицијата Селектор Switch, Користете w/ МАЈК и ВИКТОР Pendants This селектор прекинувачот е компатибилен со МАЈК и ВИКТОР контрола станици.Тој е дизајниран нека корисникот контрола на повеќе од еден мотор функција со истиот контрола станица.Најчестите конфигурација користи две PRSL 1800 ПИ прекинувачи.Спецификација : БРЕНД : Tecno Elettrica Ravasi MANUFACTURERS ДЕЛ БРОЈ : PRSL1860 BICCERTIFICATIONS : EN60204-1,60947-1,60947-5-1,60947-5-5,60529, ISO13850, 2006/95/CE, 2006/42/CE ВКЛУЧУВА : 1 Selector ENVIRONMENTAL ОЦЕНКА : IP 66 / IP 67 / IP 69 KPOWER ПОТРОШУВАЧКА : 0/1/1+2 Maintained Specification : БРЕНД : Tecno Elettrica Ravasi MANUFACTURERS ДЕЛ БРОЈ : PRSL1860 BICCERTIFICATIONS : EN60204-1,60947-1,60947-5-1,60947-5-5,60529, ISO13850, 2006/95/CE, 2006/42/CE ВКЛУЧУВА : 1 Selector ENVIRONMENTAL ОЦЕНКА : IP 66 / IP 67 / IP 69 KPOWER ПОТРОШУВАЧКА : 0/1/1+2 Одржува.

Избор на купувачот..