• Ново
GUOSHUCHE Клуч Поправка Клуч 3Pcs Тешки Цевка Прилагодлив Клуч Сет 14inch 18inch 24inch Мајмун Мек Зафат Хардвер Постави Алатка
zoom_in

GUOSHUCHE Клуч Поправка Клуч 3Pcs Тешки Цевка Прилагодлив Клуч Сет 14inch 18inch 24inch Мајмун Мек Зафат Хардвер Постави Алатка

DEN 357.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Капка фалсификувани, топлина третираат вилици и ореви.Тешки фрлија I-зрак се справува.Прецизност машина заби зафат цевки безбедно.Пролет ставаше главата овозможува брза вилица контрола и ослободување.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!Брзо ослободување за брз и лесен утовар и истовар на sleeves Mini кратко се справи со дизајн, особено во тесни простори, полесно да operate Power режимот на штедење на дизајн, автоматско исклучување во 70 секунди кога не е во use Professionally дизајниран, практични, хром vanadium легиран челик куќиште за издржливост.Производот е отпечатена со спецификации за да се олесни диференцијација.Идеален за троши повеќе вртежен момент и да се поврзувате со ергономски рачка за додаде комфорт на корисникот.Карактеристики : 3pcs Тешки Цевка Клуч Сет.14", 18" и 24".Капка фалсификувани, топлина третираат вилици и ореви.Тешки фрлија I-зрак се справува.Прецизност машина заби зафат цевки безбедно.Пролет ставаше главата овозможува брза вилица контрола и ослободување.Карактеристики : Материјал : #45 Steel Colour : Red Size : 14"/18"/24"Пакет се Вклучени : 3 x Тешки Цевка Клуч Сет.

Избор на купувачот..