• Ново
Арената на Жените Тим Линија Плетени Поли Тренерки Лесни Спортски Јакна и Панталони
zoom_in

Арената на Жените Тим Линија Плетени Поли Тренерки Лесни Спортски Јакна и Панталони

DEN 288.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Воведување арена е нов тим линија облека - изградена за rigors на секојдневниот тренинг и трки.Остане топол и стилски со нашиот нов тим линија плетени поли јакна.Изработени од 100% полиестер ripstop дека ќе го задржи сте загреани до на палубата и околу базенот.Достапни во популарната тим бои.Унисекс одговара за мажите и жените.Воведување арена е нов тим линија облека - изградена за rigors на секојдневниот тренинг и трки.Остане топол и стилски со нашиот нов тим линија плетени поли јакна.Изработени од 100% полиестер дека ќе ви се задржи во потрага стилски копија на палубата и околу базенот.Тимот Бои.Унисекс Одговара.

Избор на купувачот..