• Ново
Analog Devices Inc. A2B Автобус-Моќ Роб 4Xpdm Bd (EVAL-AD2428WC1BZ)
zoom_in

Analog Devices Inc. A2B Автобус-Моќ Роб 4Xpdm Bd (EVAL-AD2428WC1BZ)

DEN 10935.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

AD2428 Автомобилската Аудио Евалуација Board Product Спецификација : Категорија : - Развој Одбори, Колекции, Програмери, Евалуација и Демонстрација на Колата и Kits Mfr : - Analog Devices Inc.Пакет : - Box Part Статус : - Active Type : - Audio Function : - Automotive Utilized IC / Дел : - AD2428 Primary Атрибути : - -Обезбеден Содржина : - Одбор(s)Секундарни Атрибути : - -База на Производ Број : - AD24281 : - $168.75000 Влага Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.1180.

Избор на купувачот..