• Ново
ZHIYU 1PC Кампување Светла LED Сијалица Батеријата Напојува Шатор Светлина Кука Светло Шатор Сијалица Виси Светилка Преносни Фенер Со Куките
zoom_in

ZHIYU 1PC Кампување Светла LED Сијалица Батеријата Напојува Шатор Светлина Кука Светло Шатор Сијалица Виси Светилка Преносни Фенер

DEN 1387.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Push on и off Копчето.Батерија Тип : AAA.Тело Материјал : Пластика.Извор на светлина : LED Светилки.Пакет Содржи : 1 Парче Само.IVYSHION Карактеристики : Push on и off Копчето Батеријата Тип : ААА Тело Материјал : Пластични Извор на Светлина : LED Светилки Предмет Тип : Преносни Фенери Гаранција : / Број на Модел : G198382 Извор на Енергија : Сува Батерија за Осветлување Период (h) : 4 База Тип : E27 Се Потребни Батерии : Да Сертификација : CCC Употреба : Кампување/риболов.

Избор на купувачот..