• Ново
Puccy Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник Филм, компатибилен со lenovo Thinkpad L520 ЛАПТОП 15.6 (Активната Област опфаќа Само) Заштитна Заштитници Guard
zoom_in

Puccy Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник Филм, компатибилен со lenovo Thinkpad L520 ЛАПТОП 15.6 (Активната Област опфаќа

DEN 983.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ве молиме имајте во предвид дека заштитна фолија само опфаќа Активна Област, а не на целиот уред екран. 9 H Цврстина можат ефикасно да се спротивстави на дневни гребнатини.Прашина,меур слободни,еден-притисни супер лесно за инсталација.Oleophobic Екран Облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти.Умерена дебелина чување на екранот одговора за секој допир и допрете го.

Избор на купувачот..