• Ново
Нови Lon0167 2 Парчиња 1000ml Мека Пластика Директно Клун Цеди Масло Шише Индустриски Издавање Црвено Јасно(2 Stücke 1000 ml Weichem Kunststoff Gerade Schnabel Стискаш Ölflasche Industrielle Abgabe Изгние Kl
zoom_in

Нови Lon0167 2 Парчиња 1000ml Мека Пластика Директно Клун Цеди Масло Шише Индустриски Издавање Црвено Јасно(2 Stücke 1000 ml Weichem

DEN 1893.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 156g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Packungsinhalt : 1 x Стискаш Шише.Главната Боја : Јасно,Црвена(Hauptfarbe : Klar, Да Изгние. 2 Парчиња 1000ml Мека Пластика Директно Клун Цеди Масло Шише Индустриски Издавање Црвено Clear Specifiction : 1000ml Големи Цеди Вода Или Масло Шише Транспарентна Течност Сад во Име на Производ : Стискаш Bottle Material : Plastic Capacity : 1000ml Color : Јасно,Red Bottle Устата Внатрешна Кол : 25mm Body Големина : 85 x 195mm(D*H)Тежина : 156g Features This практични објектот е погодна за вода, течност, зелена sooaapps, растителни хранливи материи решение,индустриски издавање,итн.Храна одделение leakproof масло шише во кујната.Добра замена за спреј шише, како и.Намалување на airborn_e подобро.Ова се притисне шише не е спреј шише.Белешки : не користете го за корозивна течност.тоа за повторна употреба.Пакет се вклучени : 2 Buc x 1000ml Стискаш Шише Опис во German2 Stücke 1000 ml Weichem Kunststoff Gerade Schnabel Стискаш Ölflasche Industrielle Abgabe Изгние Klar Herstellungsland : CHINAMaterial : Kunststoff Nettogewicht : 156 g Packungsinhalt : 1 x Стискаш Bottle Hauptfarbe : Klar, да Изгние.

Избор на купувачот..