• Ново
Брановидни Кутии, 18 1/2 x 12 1/2 x 8, Kraft, 25/Пакет со Попуст Превозот САД
zoom_in

Брановидни Кутии, 18 1/2 x 12 1/2 x 8, Kraft, 25/Пакет со Попуст Превозот САД

DEN 815.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овие кутии се индустриски стандард!.Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Брановидни кутии се обновливи и рециклираат.Krabičkách се продаваат во пакет количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Со гордост се направени во САД!. 18 1/2 x 12 x 1/2 8" Брановидни Кутии.Овие кутии се индустриски стандард!Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Брановидни кутии се обновливи и рециклираат.Krabičkách се продаваат во пакет количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Со гордост се направени во САД!.

Избор на купувачот..