• Ново
NBHFR Мултифункционален Козметички Складирање Кутија Шминка Четка Организатор Транспарентен Канцелариски Бања Прибор Пен Носителот Случај (Боја : Розова)
zoom_in

NBHFR Мултифункционален Козметички Складирање Кутија Шминка Четка Организатор Транспарентен Канцелариски Бања Прибор Пен Носителот

DEN 856.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Clamshell дизајн, водоотпорен и dustproof интимни заштита.Завртка фиксни, посилна од обична четка за барел.Висок квалитет на стаклото, целосна транспарентност.Едноставно отворање и затворање, фирма и не се намалува вашите раце.Цел : Да се продавница четка носители, кармини, итн.Име : Стакло четка holder Material : стакло + ABS material Specifications : Четири страни : 9.5x10.5x21cm Color, бел раб, розова edge Clamshell дизајн, водоотпорен и dustproof интимни заштита.Завртка фиксни, посилна од обична четка за барел.Висок квалитет на стаклото, целосна транспарентност.Едноставно отворање и затворање, фирма и не се намалува вашите раце.Цел : Да се продавница четка носители, кармини, итн.Пакет се Вклучени : 1 компјутер* Козметички Складирање Кутија Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см error Due на Различни Монитор, бојата може да има difference If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Избор на купувачот..